Naše vsakodnevne odločitve glede prehrane vplivajo na naše zdravje. Določena hrana daje telesu energijo, poskrbi za naše dobro počutje in pomaga telesu, da dobro deluje. Osebam s kroničnimi obolenji, kot je denimo psoriaza ali psoriatični artritis, lahko določena hrana celo pomaga zmanjšati tveganje za razvoj drugih bolezni in izboljša njihovo splošno zdravstveno stanje. Zato smo v društvu pripravili Vodnik po zdravi prehrani z recepti za zdravo in uravnoteženo življenje, ki smo ga povzeli po National psoriasis foundation.

Vodnik najdete na povezavi Vodnik_o_zdravi_prehrani_za_bolnike_s_psoriazo_-_final_1.pdf

Informacije, predstavljene v tem viru, so namenjene zgolj izobraževanju in ne za namene zdravniškega svetovanja. Tu predstavljeni podatki niso namenjeni nadomestitvi nasvetov zdravnika. Pomembno je, da se posvetujete s svojim zdravnikom, preden spremenite kar koli v načrtu zdravljenja.

X