Društvo revmatikov Slovenije vabi člane Društva psoriatikov Slovenije na izobraževalno delavnico z naslovom: Kako izboljšati komunikacijo nevladnih organizacij pri sporočanju ključne problematike, ki zadeva kronične bolnike?

Spoštovani!

Vljudno vas vabimo, k udeležbi na delavnici, ki zadeva prav vsa društva, ki združujejo kronične bolnike in zastopajo njihove interese za izboljšanje njihove obravnave ter dvig kakovosti njihovih življenj. 

Delavnica bo potekala v prostorih Društva revmatikov Slovenije – sejna soba v 4. nadstropju (Parmova ulica 53, 1000 Ljubljana), v četrtek, 26. januarja 2017, s pričetkom ob 16.00 uri. Delavnico bo vodila: Jasna Suhadolc, direktorica Virtua PR z dolgoletnimi izkušnjami na področju digitalnega komuniciranja. Cilj izobraževanja je izboljšati učinkovitost osveščanja bolnikov in javnosti o boleznih in novostih na področju zdravljenja le teh skozi različna sodobna komunikacijska orodja (družabna omrežja).     

Vsebina delavnice:  

– spremembe  pri komuniciranju z deležniki, ki so jih prinesli družbeni mediji;       

– družbeni mediji: predstavitev poslovne uporabe (primeri nevladnih in humanitarnih organizacij);         

– pregled delovanja posameznih društev na družbenih medijih oz. razlogov, zakaj še ne delujejo;          

– ustvarimo objavo za družbena omrežja;    

– delo v skupinah in predstavitev s komentarji;        

– organizacija  uredništva in priprava strategije;       

– analitika in optimiziranje komuniciranja;

– vprašanja in odgovori.        

           

Čas izobraževanja: Izobraževanje obsega en modul po 4 šolske ure.    

 Po koncu delavnice bo sledilo druženje med udeleženci z zakusko.

Prijave in dodatne informacije: Zaradi omejitve števila sedežev in zaradi lažje organizacije dogodka vas toplo naprošamo, da udeležbo potrdite do 20. januarja (petek) na sledeči kontakt: Društvo psoriatikov Slovenije: info@drustvo-psoriatikov.si, tel.: 02 420 22 12

Kotizacije za srečanje ni.

Izvedbo delavnice podpira podjetje Abbvie.

X