Slika1 Slika2  

SNEŽNIM RADOSTIM NAPROTI S TURISTAGENTOVIM SKIBUSOM,

29 km prog povezanih z 1 sedežnico in 5 vlečnicami. ** 13 km lahkih prog ** 13 km srednje težkih prog ** 3 km težkih prog **

Odhod z vstopnih postaj (5.30 Ptuj – avtobusna postaja, 6.00 Maribor – zunanji peron avtobusne postaje) v zgodnjih jutranjih urah in vožnja proti mejnemu prehodu Vič (do mejnega prehoda so možni vstopi tudi na postajah ob proti. Pot bomo nadaljevali proti smučišču Koralpe. Na belih strminah se bomo predajali zimskim radostim vse do 16.30 ure, ko se bomo znova zbrali na avtobusu ter se podali proti domovini. V Maribor in Ptuj bomo prispeli v večernih urah.

PRISPEVEK: za člana 30 EUR, za nečlana 32 EUR (mladostniki od 14. do 18. leta  imajo popust 3 EUR, otroci do 14. leta imajo  popust 5,50 EUR)

CENA VKLJUČUJE: povratni avtobusni prevoz, celodnevno smučarsko vozovnico, manjšo pogostitev na avtobusu, organizacijo in DDV.

Prijave zbiramo do 1. februarja 2017 na telefonski številki 041 630 991 Jan Koren ali info.maribor@drustvo-psoriatikov.si

X