izlet v praznično ljubljano

Odhod v dopoldanskih urah z vmesnimi postanki in prihod v praznično okrašeno Ljubljano, ki bo vsa v novoletnem pričakovanju. Avtobusni ogled okoliških znamenitosti ter ogled parlamenta. Po ogledu prosto za okrepčilo. Sledi sprehod po ulicah starega mestnega jedra, kjer se bo iz stojnic širil vonj kuhanega vina in čaja. Prosto za samostojne oglede. Odhod proti domu, kamor je prihod predviden v večernih urah.

PRISPEVKI ZA IZLET:

  • 8 EUR za člana in 12 EUR za nečlana (ob udeležbi 50 oseb)
  • 10 EUR za člana in 15 EUR za nečlana (ob udeležbi 40 oseb)
  • 15 EUR za člana in 19 EUR za nečlana (ob udeležbi 30 oseb)
  • 25 EUR za člana in 29 EUR za nečlana (ob udeležbi 20 oseb)

Po prijavi boste prejeli po pošti plačilni nalog s katerim boste poravnali prispevek. Takrat vam sporočimo tudi točen odhod iz Maribora.

Cena vključuje: prevoz s turističnim avtobusom, vse cestnine in pristojbine, ogled parlamenta, zunanje oglede po programu, vodenje in organizacijo. Možna doplačila: vzpenjača na grad 4 EUR in vstopnina v grad 7,5 EUR.

Prijave zbiramo do zasedenosti mest oz. najkasneje do 5. decembra 2015 na telefonsko številko 041 630 991 (Jan Koren).

X