UGODNOSTI ČLANSTVA V DPS

TERME KRKA

TERME KRKA

10 % popust na veljavne cene namestitev (vseh penzionskih storitev) v obmorskem centru Talaso Strunjan, Termah Dolenjske Toplice, Termah Šmarješke Toplice Skupni seštevek vseh popustov lahko poleg navedenih popustov vključuje še dodatni 10 % popust za upokojence...

THERMANA LAŠKO

THERMANA LAŠKO

20 % popust na celodnevno in 3-urno vstopnico v Termalnem Centru hotela Thermana Park Laško in v kopališču hotela Zdravilišče Laško za vstope od ponedeljka do petka (popust ne velja ob vikendih, v času praznikov in šolskih počitnic). 10 % popust za wellness storitve...

TERME OLIMJA

TERME OLIMJA

10 % popust na pakete bivanja v Wellness Hotelu Sotelia, Hotelu Breza, Aparthotelu Rosa in v Vasi Lipa.

SAVA HOTELS & RESORTS

SAVA HOTELS & RESORTS

V Termah 3000, Termah Ptuj in Zdravilišču Radenci nudijo članom društva in njihovim družinskim članom: 10 % popust na redne cene za vse zdravstvene in wellness storitve, 10 % na kopalne karte.

Kontaktirajte nas

Sedež društva - Engelsova ulica 6, 2000 Maribor

(02) 420 22 12

info ( @ ) drustvo-psoriatikov.si

X