DRAVA CENTER, Limbuško nabrežje, 25. avgust 2013, med 10. in 16. uro
 
V Društvu psoriatikov Slovenije tudi v avgustu izvajamo akcijo ozaveščanja javnosti o luskavici. Oboleli se v stiku z zunanjim svetom še vedno srečujejo s številnimi stereotipi, predsodki in na videz brezizhodnimi situacijami. Njihovo stisko bomo lahko na nazoren način podoživeli v notranjosti črne kocke, kjer bomo tudi lahko spoznali resnična dejstva o bolezni in možnosti zdravljenja.
 
Vabimo vas, da se nam pridružite tudi vi. Kocka bo postavljena v nedeljo, 25. avgusta 2013, med 10. in 16. uro, v sklopu velikega vegetarijanskega piknika na Limbuškem nabrežju, v DravaCentru pri Mariboru.
 
Na predstavitvi bodo prisotni člani Društva psoriatikov Slovenije in asist. Katarina Trčko, dr. med., namestnica predstojnika oddelka dermatovenerologije UKC Maribor, pri katerih bodo obiskovalci dobili dodatne informacije o tej problematiki in informativna gradiva. Ljudem z luskavico bodo obiskovalci lahko pomagali s podpisom peticije, vsi zainteresirani pa se bodo lahko včlanili v društvo.

Upamo, da nam boste z obiskom paviljona svojo podporo izkazali tudi vi.
 
DC.jpg
 
DC2.jpg
 

.

X