PTUJ, nakupovalni center Qlandia (Ormoška 15), 15. junij 2013 med 9. in 13. uro
 
Društvo psoriatikov Slovenije izvaja akcijo ozaveščanja pod geslom Spregovorimo o luskavici – dotaknimo se bistva, s katero želi širšo javnost seznaniti s problematiko luskavice. Ljudje z luskavico se namreč v stiku z zunanjim svetom srečujejo s številnimi stereotipi, predsodki in navidezno brezizhodnimi situacijami.
 
Njihovo stisko boste vi in drugi mimoidoči lahko na nazoren način podoživeli v notranjosti črne kocke, ki bo postavljena na prizorišču. Hkrati boste tam lahko spoznali resnična dejstva o bolezni in možnosti zdravljenja.
 
Vaši sogovorniki bodo mag. asist. Marko Pij, dr. med., predstojnik oddelka dermatovenerologije UKC Maribor in predstavniki Društva psoriatikov Slovenije.
 
Vljudno vabljeni!

.

X