Podružnica Koroška vabi v petek, 18. 9. 2015,
med 10. in 15. uro, na akcijo osveščanja o luskavici,
ki se bo v okviru 8. Festivala drugačnosti odvijala na Glavnem trgu v Slovenj Gradcu.

Na predstavitvi se boste lahko seznanili s problematiko luskavice, njenem vplivu na splošno kakovost življenja obolelih, možnostih obvladovanja bolezni, predvsem pa o tem, kako lahko društvo pomaga obolelim pri soočanju z luskavico. Prav tako se boste vsi zainteresirani lahko včlanili v društvo. Vaši sogovorniki bodo predstavniki podružnice Društva psoriatikov Slovenije.

 fd  festival

V sklopu festivala in Tedna mobilnosti vas podružnica vabi tudi na
družabno-rekreativni dogodek »KOLO POVEZUJE«,
ki bo v nedeljo, 20. 9. 2015, v Slovenj Gradcu.
 
Zbiranje je ob 9.30 uri pred MKC – Hostel Slovenj Gradec, kjer se bomo okrepčali, krenili in sklenili pot. Kolesarska tura je primerna za vse, ne glede na fizično pripravljenost in vrsto koles. Več si lahko preberete na KOLO_POVEZUJE_vabilo.pdf in KOLO_POVEZUJE.pdf

.

X